« Studeni 2019 »

“Profesor Baltazar” - dodjela nagrada učenicima i mentorima
Autor: Đurđa Šmajgl, 10. 7. 2019.

“Profesor Baltazar” - dodjela nagrada učenicima i mentorima Agronomske škole Zagreb

U Velikoj dvorani Vatroslava Lisinskog 5. srpnja 2019. godine  održana je svečanost dodjele nagrade “Profesor Baltazar” učenicima koji su osvojili prvo, drugo i treće mjesto na državnim natjecanjima u protekloj školskoj godini.

Nagrada “Profesor Baltazar” održana je prvi put i to  na inicijativu gradonačelnika Grada Zagreba gospodina Milana Bandića, u organizaciji Gradskog ureda za obrazovanje. Ovim hvale vrijednim projektom Grad Zagreb je i novčanim iznosima nagradio za izvrsnost učenike i mentore osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba koji su  na državnim natjecanjima osvojili prvo, drugo ili treće mjesto.

Na ovoj manifestaciju našu školu predstavljali su učenik Matija Balala koji je osvojio drugo mjesto na državnom natjecanju u discipline AGRO i učenica Ivona Čičak koja je osvojila treće mjesto u disciplini Flora. U pratnji su bili njihovi mentori profesor Nikola Tomljenović i profesorica Tatjana Brkić.

Čestitke od srca!

Ravnatelj Ivica Marinić, dipl. ing.