« Studeni 2019 »

"Mala akademija Mladih poljoprivrednika"
Autor: Đurđa Šmajgl, 25. 6. 2019.

U novoj školskoj godini organiziramo

Malu akademija mladih poljoprivrednika

Agronomska škola Zagreb i HUMP

pokreću zanimljiv projekt za učenike.

Agronomska škola Zagreb i Hrvatska udruga mladih poljoprivrednika (HUMP) organizirat će „Malu akademija mladih poljoprivrednika“  kao izvannastavnu aktivnost za učenike koji vole poljoprivredu i žele po završetku školovanja biti uspješni agropoduzetnici.

Edukacija će biti usmjerena na praktične primjere, učenje kroz igru, posjete gospodarstvima uspješnih mladih poljoprivrednika, prijenos pozitivnih priča koje će prenijeti najbolji mladi poljoprivrednici, članovi HUMP-a.

Mala akademija mladih poljoprivrednika  pružiti će učenicima dodatne alate kako bi sutra na tržištu bili konkurentniji, pametniji, lukaviji i precizniji poljoprivrednici !

Polaznici akademije  na jedan neformalan i inspirativan način saznati će  kako se  uspješno prezentirati i prodati svoj proizvod, kako osmisliti i napisati poslovni plan, kako povući financijska sredstva iz nacionalnih i EU izvora, kako se nositi sa stresom i pritiskom u svijetu agropoduzetništva i još puno toga.

Prijaviti se mogu učenici svih razreda početkom slijedeće nastavne godine.