Nastava na daljinu

Pratite nas na Instagramu

« Siječanj 2021 »

za više, klikni na sliku

Novi EU projekt u partnerstvu sa zajednicom Cenacolo
Autor: Đurđa Šmajgl, 30. 5. 2020.

Projekt „Agrokompetencije za nove mogućnosti“ – ESF

Agronomska škola Zagreb partner je Zajednici Cenacolo – Udruga sveti Lovro, u sklopu ESF projekta, „Podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina“...

Cilj projekta je pružiti podršku korisnicima Zajednice Cenacolo u stjecanje agro kompetencija potrebnih za samostalno uključivanje na tržište rada. Tijekom 20 mjeseci trajanja projekta nastavnici naše škole kreirati će nove programe osposobljavanja za proizvođače povrća, ljekovitog i aromatičnog bilja, te provesti edukaciju za korisnike Zajednice Cenacolo.

Iznimno se radujemo provedbi projekta sa Zajednicom Cenacolo, novom izazovu i doprinosu Agronomske škole Zagreb  razvoju suradnje sa civilnim društvom.

Ivica Marinić,dipl. ing. agr.

ravnatelj Agronomske škole Zagreb