« Studeni 2019 »

Prva radionica Male akademije mladih poljoprivrednika
Autor: Đurđa Šmajgl, 22. 10. 2019.

Mala akademija mladih poljoprivrednika, u kojoj sudjeluje 23 učenika Agronomske škole Zagreb, započela je  s radom 18. listopada 2019. gostovanjem Zorana Salopeka.

Prvoj radionici prisustvovali su glavni urednik časopisa Poduzetnik i predsjednik udruge Biti bolji-Be better Vlado Mihajlović  i direktorica marketinga časopisa Poduzetnik Mirjana Felinger te profesorica Lucija Baškarić.

Nakon uvodnih riječi voditeljice Male akademije mladih poljoprivrednika, profesorice Marije Bošnjak, ravnatelj Ivica Marinić upoznao je učenike s gostima prve radionice, a učenica Tea Skukan, predstavnica učenika u Vijeću učenika, otvorila je Malu akademiju mladih poljoprivrednika.

Zoran Salopek, bivši učenik Agronomske škole Zagreb, asistent na Agronomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, a danas vrlo uspješni poslovni čovjek, vlasnik Palmers Lodge Hostela i predsjednik Udruženja hostelijera, glavni menadžer kompanije ICL za jugoistočnu Europu te autor knjige Neboder života, podijelio je s učenicima svoja iskustva. Trudom i vjerom u sebe stvorio je kvalitetan život, spoznao sebe i svoje mogućnosti, a naše je učenike u neformalnom druženju inspirirao i motivirao na pokretanje vlastitih projekata.

Napisala:

Marija Bošnjak, dipl. ing. agr.